Įkvepiančio ryžto pavyzdys

Rugsėjo 1, 2010

Ši istorija apie nepaprastą ryžtą. Tai pasakojimas apie Silvestro Stalonės (Sylvester Stallone) kelią į karjeros olimpą bei užsispyrimą, kurio gali pavydėti bet kuris daug pasiekti trokštantis žmogus. Silvestras iš motinos įsčių buvo ištrauktas chirurginėmis žirklėmis. Procedūros metu buvo pažeistas nervas nulėmęs veido raumenų paralyžių. Ilgą laiką jis sunkiai kalbėjo ir nepilnai atmerkdavo akis. Nepaisant to, Silvestras nuo pat mažumės troško vaidinti kine. Jam tai atrodė kaip galimybė ne tik atitrūkti nuo realybės, bet ir įkvėpti kitus.
Skaityti toliau →

Komentuoti

Svajonių darbdavys 2010

Rugpjūčio 2, 2010

Kasmet žurnalas Fortune sudaro geriausių darbdavių reitingą. Šiemet pirmąją vietą tarp įmonių, kuriose ‘geriausia dirbti’, užėmė SAS – programinės įrangos verslui kūrėja iš JAV. Nepaisant ekonominės situacijos, 2009 metais SAS neatleido nė vieno darbuotojo. Vidutiniškai SAS išdirbama 10 metų. Tai įmonė, kurioje darbuotojų kaita dešimčia kartų mažesnė už šakos vidurkį ir tai padeda jai sutaupyti milijonus dolerių. SAS per savo daugiau nei trisdešimties metų istoriją nė vienais metais nebuvo nuostolinga, o jos įkūrėjas ir ilgametis generalinis direktorius yra turtingiausias Šiaurės Karolinos gyventojas. Norite sužinoti kaip jam tai pavyksta?

Komentarai (3)

Kas iš tiesų motyvuoja darbuotojus?

Kovo 1, 2010

Praėjusiame Harvard Business Review žurnalo numeryje išspausdinta studija parodė, kad dauguma vadovų neteisingai mano, jog pripažinimas yra labiausiai žmones motyvuojantis veiksnys. Prie tokios išvados priėjo Harvardo profesorė Teresa M. Amabile kartu su nepriklausomu tyrėju Steven J. Kramer po ne vienerius metus trukusio tyrimo. Skaityti toliau →

Komentarai (1)