Įsimintiniausias darbo pokalbis

Balandžio 1, 2010

Dalintis su draugais | Facebook: LinkedIN: Twitter: Siųsti paštu: Spausdinti:

Kartais darbo pokalbiuose užduodami ne patogūs ar netaktiški klausimai. Dažniau tai pasitaiko, kai pokalbį veda ne atrankų, o kitos srities specialistas. Rasa, www.cvmarket.lt lankytoja, pasidalino įsimintiniausiu savo pokalbiu dėl darbo ir atsakymu į nepatogų klausimą:

Manęs paklausė, ar aš ruošiuosi turėti vaikų? O aš tada jo paklausiau, ar jis siūlosi padėti, ar mano vyro nematęs jau jį nuvertina? Buvo labai įdomi reakcija to žmogaus, kuris iš pradžių atrodė “kietas” ir pasitikintis savimi, dabar sėdėjo išraudęs, įkaitęs, praradęs visą savo “kietumą”…

Kaip jūs manote, kaip kitaip Rasa galėjo atsakyti į užduodamą klausimą?

Komentarai:

 1. Laura

  Vienas iš galimų atsakymų: “Kodėl jūs šito klausiate?”

 2. Povilas

  Įmonės atstovas turbūt taip tiesmukai klausė nepagalvojęs. Galima ir tokius dalykus subtiliau paklausti. Kita vertus jo klausimo tikslas yra aiškus – norima sužinoti, ar kandidatė už pusmečio neplanuoja pranešti apie artėjančias dekretines.

  Laura, o kas jeigu įmonės atstovas, į klausimą “Kodėl jūs šito klausiate?” atsakytų “ieškome žmogaus, kuris įmonėje dirbtų bent artimiausius kelis metus be pertraukų”. Tuomet reikėtų papasakoti savo planus?

 3. Kęstutis

  Atsižvelgdamas į pokalbio dalį dėl darbo ir darbdavio atstovo reakciją į atsakymą-darau išvadą:
  -p.Rasa kur kas aukščiau savo mentalitetu ir sugebėjimu valdyti gyvenimišką situaciją negu darbdavys, ar jo paskirtas atstovas;
  -p.Rasai, siūlau verčiau kurti pačiai verslą, nei kreiptis dėl darbo, mielai prisijungčiau (bendrasavininku ar darbuotoju).
  Jeigu Jūs išties galvojate ką kalbate, prašau paskambinti tel.: 8-615-40000 Kęstutis

 4. vygintas

  o vyrą turit?gal jo norai tikrai buvo labai nuoširdus.

  /

Parašykite komentarą
* pažymėtus laukus būtina užpildyti

 •