Svajonių darbdavys 2010

Rugpjūčio 2, 2010

Dalintis su draugais | Facebook: LinkedIN: Twitter: Siųsti paštu: Spausdinti:

Kasmet žurnalas Fortune sudaro geriausių darbdavių reitingą. Šiemet pirmąją vietą tarp įmonių, kuriose ‘geriausia dirbti’, užėmė SAS – programinės įrangos verslui kūrėja iš JAV. Nepaisant ekonominės situacijos, 2009 metais SAS neatleido nė vieno darbuotojo. Vidutiniškai SAS išdirbama 10 metų. Tai įmonė, kurioje darbuotojų kaita dešimčia kartų mažesnė už šakos vidurkį ir tai padeda jai sutaupyti milijonus dolerių. SAS per savo daugiau nei trisdešimties metų istoriją nė vienais metais nebuvo nuostolinga, o jos įkūrėjas ir ilgametis generalinis direktorius yra turtingiausias Šiaurės Karolinos gyventojas. Norite sužinoti kaip jam tai pavyksta? Pasižiūrėkite CNN reportažą apie darbą SAS:

Keletas ankstesnių reportažų:

Komentarai:

 1. Marius

  Visada reikia samdyti tik pacius geriausius specialistus, nes jie kuria geriausius produktus. Kad jie ir brangesni ir jiems islaikyti reikes daugiau ivairiu paskatu kaip SAS, bet tai atsiperks.

 2. Zy

  Grazu ziuret, bet Lt vargu ar tai imanoma, kai imones vos gala su galu suduria, net apyvartiniu nuolat truksta, tai apie kokias privilegijas darbuotojams galima sneket?

 3. Ilona

  Gal del to ir apyvartiniu truksta.

  Cia pasireiskia lietuvisko ir amerikietisko verslo skirtumai. Lietuvis samdys pigiausia darbo jega ir megins is jos isspausti sviesta, kad veliau is pelno galima butu galvoti apie pletra.

  Amerikietis pasiims paskola ir samdys pacius geriausios tos srities specialistus, kad sukurtu didziausia verte rinkoje.

Parašykite komentarą
* pažymėtus laukus būtina užpildyti

 •