Video naudojimas ieškant darbuotojų

Lapkričio 4, 2010

Dalintis su draugais | Facebook: LinkedIN: Twitter: Siųsti paštu: Spausdinti:

Prieš keletą dienų žiniasklaidos planavimo ir komunikacijos strategijų kūrimo bendrovė Inspired Communications paskelbė video darbo pasiūlymą. Tai vienas iš retesnių atvejų, kai Lietuvos darbdavys praneša apie laisvą darbo vietą tokiu būdu. Visą pasiūlymą galite rasti čia: www.cvmarket.lt/97637.

Fortune500 bendrovės dažnai naudoja video pristatymus, siekdamos prisivilioti geriausius specialistus. Štai Google pavyzdys:

Google video skirtingoms pozicijoms rasite čia.

Video gali padėti pasakyti daugiau nei tekstas ir išsiskirti iš kitų bendrovių, ieškančių tų pačių specialistų. Šiuo formatu lengviau perduoti emocijas.

Video pridėjimas į darbo pasiūlymą www.cvmarket.lt yra nemokamas, o vieną kartą susikurtą video bendrovės gali naudoti daugybę kartų skirtingame kontekste. Kaip jūs manote, ar ateityje Lietuvos bendrovės naudos daugiau video pristatymų darbuotojų paieškoje?

Komentarai:

 1. Rapolas

  Inspired Communications dar išsiuntė picas kitoms agentūroms (savo konkurentams). Adresatas – jų projektų vadovai. Siuntėjas buvo nenurodytas, bet picos viduryje buvo nuoroda į video :)

  O video panaudojimas – originalus sprendimas. Lietuvoje su šia terpe galima stipriai išsiskirti. Video jau turi 5000 peržiūrų vos per savaitę.

 2. Svajonių darbas

  Dar yra šiais metais nufilmuotas video apie svajonių darbą viename žinomame banke (esmė paaiškėja tik gale):

 3. Ilona

  Musu imone dare savo pristatyma bedarbiams video formatu. Pakalbinom kolegas, aprodem biura, pristatem produktus su kuriais dirbam. Manau tai pritrauke daugiau kandidadatu nei butu buve be jo.

 4. REMIGIJUS

  Super!!!!

Parašykite komentarą
* pažymėtus laukus būtina užpildyti

 •